De Bimos Cleanroom Texonomvat 4 modellen stoelen die allen uitgebreide instelmogelijkheden hebben. De stoel is standaard uitgevoerd met automotion-techniek. Hierbij bewegen de zitting en rugleuning synchroon naar voren en naar achteren,dit biedt optimale ondersteuning bij langdurig zitten. De Flex-Back maakt beweging van de rugleuning mogelijk, ook wanneer de stoel vergrendeld is. De Flex-Back kan ook worden vergrendeld. Het voetkruis is van aluminium en de hogere modellen zijn uitgevoerd met een voetenring voor extra ondersteuning. De stoffering van de zitting en rugleuning kan worden uitgevoerd in Textiel Duotec, Kunstleder Magic, Skintec of Supertec.
De Bimos Cleanroomstoelen zijn de ideale zitoplossing voor de hightech-industrie. De Bimos Texon Cleanroomstoelen zijn gecertificeerd voor cleanroomklasse 3 conform DIN EN ISO 14644-1 en voldoen daarmee aan de allerhoogste eisen. Bovendien zorgt de stoel voor een betrouwbare bescherming tegen elektrostatische ontlading conform DIN EN 61340-5-1. Hij combineert daarmee de hoogste standaards met effectieve bescherming voor gevoelige werkomgevingen.
De Bimos Cleanroom Texon 3is een zeer uitgebreide werkstoel en is geschikt voor intensief gebruik in werkomgevingen waarin gewerkt wordt met electronische componenten. Het verschil met de Texon 1 is het contact met de werkvloer: Texon 1 heeft glijders en Texon 2 heeft wielen. Het verschil met Texon 3 en 4 zit in de hoogte: de Texon 3 is wat hoger, de Texon 4 is wat hoger en is voorzien van wielen i.p.v. glijders.
Deze Bimos Cleanroom Texon 3 werkplaatsstoel is ook verkrijgbaar in ESD-uitvoering
Deze Bimos Cleanroom Texon 3 werkplaatsstoel is ook verkrijgbaar in laboratorium-uitvoering
Deze Bimos Cleanroom Texon 3 werkplaatsstoel is ook verkrijgbaar in werkplaatsstoel-uitvoering